2015. december 12., szombat

⚜1. rész⚜

 Összerezzenve keltem fel, mivel a telefonom erőteljes csengéssel tudatta velem, hogy ideje felkelni. Kinyomtam a jelzést és a készüléket az éjjeli szekrényemre helyeztem. Alszok még egy csöppet gondoltam. Fejemet a párnára hajtottam, magzat pózba kuporodtam és a nyakamig magamra húztam a takarómat. Éreztem, hogy jég hideg a lábam ezért az agyam mellé nyúltam úgy, hogy oda sem néztem. Megtapintottam az egy pár zoknimat és felemeltem, lábaimat kidugtam és ráhúztam a ruhaneműt. Máris jobb, de hogyan takaróztam én az este, hogy lefagyott a lábam? Ezen gondolkoztam miközben visszahelyezkedtem az előbbi fekvőhelyzetembe. Lehunytam a szememet és nagyjából eltelhetett úgy 15 perc mégsem aludtam el. Minden próbálkozásom kudarcba fulladt.

 Nagy nehezen kikászálódtam az ágyamból és talpra álltam, amitől kicsit megszédültem. A látókörömet fekete foltok sűrűsége szegélyezte. Vártam 5 másodpercet, amíg kitisztul a látásom és elindultam a fürdőszobába. Belenéztem a tükörbe és úgy néztem ki, mint egy zombi. Milyen lehetett a tegnapi buli amiért így nézek ki? Emlékek után próbáltam kutatni, de csak foszlányok jelentek meg. Fogkefémet kivettem a kis szekrényből a fogkrémmel egyetemben. A pasztát rányomtam a kefére és a számba helyeztem. Beugrott egy újabb dolog. Az, hogy táncoltam egy fiúval..Vajon ki volt az? Ismerős vagy idegen? Történt ennél több is? Elkezdtem pánikolni, hogy miért nem szóltak rám a barátaim?! Ezeken filóztam amikor öltöztem. Megjelent előttem a srác arca: átható barna szemek, sötét barna haj, csöppet pisze orr, csábító mosolya mellé társult még két gödröcske. Hihetetlenül vonzónak találom, de mivel még a számát sem adta meg - mármint nem emlékszem - ezért nem fogom megismerni. Felkaptam a telómat és a szoba ajtóm felé vettem az irányt.










Sziasztok!
Tudom, hogy nagyon rövid rész lett, de eléggé fáradt vagyok. 
Remélem eddig tetszik mindenkinek! 
Ha igen kommenteljetek, nyomjatok egy ,,+1" gombot és várjátok a következő részt! :)

2 megjegyzés: